PREV
NEXT

Tatra Events

Spoločenské akcie umožňujeme organizovať v areáli na Medvedej lúke blízko Tatranskej Lomnice, kde si môžete v lone tatranskej prírody vychutnať plnými dúškami neopakovateľnú atmosféru rôznych aktivít, podľa Vašich požiadaviek.

1. TEAMBUILDING, EVENTY, FIREMNÉ AKCIE
Tímové akcie, tzv. teambuildingy sú vytvorené tak, aby zabezpečili skvelú zábavu pre všetkých účastníkov a vytvorili medzi nimi vzájomné vzťahy. Myšlienka budovania tímu je umožniť spoznať sa v inom uhle ako v každodennej rutine, pričom najdôležitejšou súčasťou je práve spoločná zábava a činnosti, ktoré umožnia poznať pozitíva a negatíva všetkých členov tímu.

2. GULÁŠPARTIE, GRILOVAČKY, OSLAVY NARODENÍN.
Zažite spolu s rodinou, či známymi rôzne oslavy, grilovačky či gulášpartie.

PREV
NEXT

3. VÝLETY DO OKOLIA
Organizujeme jednodňové výlety do okolia, kde môžete navštíviť a spoznať rôzne destinácie v rámci Vysokých Tatier, ktoré sa oplatí vidieť. Na tieto miesta Vám zabezpečíme odvoz.

• SPIŠSKÝ HRAD A PAMIATKY OKOLIA LEVOČE – Ide o jedinečný komplex pamiatok mimoriadnej kultúrnej a historickej hodnoty, zapísanej v UNESCO. Poďte navštíviť najväčší hrad v strednej Európe, ktorý je jednou z najcennejších pamiatok Spiša. Cesta z Popradu trvá cca 45 min.

PREV
NEXT

• PLAVBA PO DUNAJCI, RAFTING – Ponúkame Vám plavbu tradičnou drevenou plťou po rieke Dunajec dlhú cca 10 km, ktorá trvá približne 90 minút. Nalodíme sa a vrátime sa späť prechádzkou pešo, na bicykloch alebo zabezpečíme odvoz späť. Akčnejší turisti môžu využiť Rafting. Cesta z Popradu trvá cca 60 min..

PREV
NEXT

• KRYTÁ STRELNICA V KEŽMARKU, TERMÁLNE KÚPALISKO VRBOV - Skvelý adrenalínový zážitok pre každého! Strelnicu môže využívať široká verejnosť aj bez zbrojného preukazu od 12 rokov. Zabezpečíme Vám inštruktora streľby, vyskúšať si môžete streľbu z pištole, revolvera, či samopalu. V termálnom kúpalisku VRBOV sa nachádza 10 bazénov, z toho 4 detské, vyskúšať si môžete aj rybolov v blízkom rybníku. Cesta z Popradu trvá cca 20 min.

PREV
NEXT

• ĽUBOVNIANSKY HRAD, NESTVILLE PARK – Objavme spolu krásy Ľubovnianskeho hradu, kde bol väznený aj slávny Móric Beňovský, nachádza sa tu zrekonštruovaný hradný pivovar a skanzen. Nestville park v Hniezdnom ponúka turistom možnosť oboznámiť sa s históriou, tradičnými remeslami, výnimočnou zručnosťou ľudí žijúcich na tomto území a náradiami, ktoré sa používali v danom období. min. Cesta autom z PP trvá cca 50 min.

PREV
NEXT

• POĽSKO - ZAKOPANE, NOWY TARG, KRAKOW - Zakopane je turistické mestečko nachádzajúce sa na poľskej strane Tatier. V jeden deň tu môžete zažiť výlet lanovkou na Kasprowy Vrch, či prechádzku v rušnom centre po obchodnej ulici Krupowki alebo chcete nakúpiť na tradičnom trhovisku v Nowom Targu. Cesta z PP trvá cca 50 min. Ak sa rozhodnete pre výlet do prekrásneho mesta KRAKOW (cesta trvá z PP cca 2,5 hod), zažijete neopakovateľnú atmosféru druhého najväčšieho mesta Poľska

PREV
NEXT

4. VYHLIADKOVÉ LETY HELIKOPTÉROU
Ponúkame Vám jedinečný a neopakovateľný zážitok – vyhliadkový let luxusným vrtuľníkom americkej výroby, pričom miesto odletu aj príletu si určujete sami.


PREV
NEXT

5. PARAGLIDING – GROUND HANDLING
Paragliding je dobrodružstvo, ktoré by ste mali robiť aspoň raz v živote. Všetko, čo potrebujete, je správny tréning pred tým, ako sa presuniete do tejto celoživotnej skúsenosti. My ponúkame na začiatok pozemný výcvik a spoznávanie paraglidingu pod dohľadom kvalifikovaných inštruktorov, ktorý zvládnu aj menej zdatní klienti. Zapožičiame Vám výstroj a poskytneme inštruktáž pre základy tohto športu. Lietať budete do výšky cca 2-3 metre. 

6. PARAGLIDING – TANDEMOVÝ LET
Je úžasné cítiť vzduch pod nohami a zbierať možno najkrajšie pohľady z výšky na zem. Vzrušenie a nával adrenalínu vo vnútri žíl, každý kúsok je vzrušujúci. Ponúkame Vám Tandemový let vo Vysokých Tatrách alebo iných lokalitách podľa Vášho výberu s inštruktorom. Jeho cieľom je priblížiť krásy paraglidingu nepilotom ako aj budúcim pilotom.

PREV
NEXT
TOP